Imiona dla psa – spis imion dla psów i suczek

Imiona dla psów

Wraz z pojawieniem się psa w domu pojawia się problem dotyczący tego jakie nadać mu imię. W gruncie rzeczy zadanie to wcale nie należy do łatwych. Właściciele czworonogów chcą, aby imiona psów były przede wszystkim oryginalne i niepowtarzalne.

Wybierając imię dla suczki, czy psa trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii. Imiona dla psów powinny być krótkie, dźwięczne i łatwe do zapamiętanie. Należy mieć świadomość, że wybierając imiona dla psów będą one towarzyszyły naszym czworonożnym przyjaciołom przez całe ich życie. Warto do tego tematu dobrze się przygotować i nie podejmować decyzji zbyt pochopnie. W Internecie można natrafić na wiele baz, w których znajdzie się imiona dla psów i imiona dla suczek. Niekiedy jednak może zdarzyć się tak, że im większy wybór imion tym trudniej wybrać to właściwe. Oczywiście warto poczytać i poznać różne imiona psów, bo w przyszłości będzie mogło to niektórym właścicielom ułatwić wybór. Warto również, aby imiona wybierane dla psów i suczek w pewnym stopniu odzwierciedlały ich charakter i usposobienie. Dlatego też właściciele wstrzymują się z podjęciem tej decyzji do momentu, aż szczeniak pojawi się w ich domu. Po kilku dniach spędzonych ze szczeniakiem, decyzja związana z wybraniem imienia dla psa okazuje się bardzo prosta. Imiona psów są naprawdę różne, jedne mniej, a inne bardziej wymyśle, wszystko zależy od wyobraźni właścicieli.

Jeśli jednak w dalszym ciągu nie wiesz jakie wybrać imię dla suczki, czy psa warto zapoznać się z poniższymi wskazówkami. Postaramy się podpowiedzieć na co zwrócić uwagę i czym się kierować, aby imiona Waszych psów były odpowiednie.

Jak wybrać imię dla psa i suczki?

Wybór imienia dla psa i suczki jest nie lada wyzwaniem dla właściciela. Mimo różnych propozycji znalezionych w Internecie, może się okazać, że i tak żadne z nich nie pasuje do naszego pupila.

Psie imię będzie gościło w naszym życiu przez kolejnych kilkanaście lat. Każdego dnia będzie wypowiadane wiele razy, więc trzeba się dobrze zastanowić jakie imię dla psa będzie odpowiednie.

Wybierając imiona dla psów warto pamiętać o kilku zasadach. Jeśli właściciele uwzględnią je przy swoim wyborze to na pewno Ty i Twój czworonożny przyjaciel na tym skorzystacie.

 • Imiona dla psów muszą być łatwe do zapamiętania i wypowiedzenia

Chodzi przede wszystkim o to, aby psie imiona były łatwe do zapamiętania nie tylko dla nas ludzi, ale przede wszystkim, aby pies potrafił je szybko zapamiętać. Dlatego też zaleca się, aby imiona dla psów były dźwięczne i krótkie, składały się z jednej albo dwóch sylab. Warto również pomyśleć o tym, aby w tych dwóch sylabach znalazło się dźwięczne „r”, choć oczywiście nie jest to warunek konieczny. Należy uświadomić sobie, że imiona dla psów, które są krótkie i dźwięczne są przez nie szybciej i lepiej zapamiętywane. Psy szybciej zapamiętują i rozpoznają słowa składające się z jednej, albo dwóch sylab. Dlatego też dobre imiona dla psów powinny być w ten sposób skonstruowane. Poza tym, krótkie psie imię jest łatwiej wypowiedzieć i użyć w jakiejś niespodziewanej sytuacji, a w zwierzaku takie imię wyrabia odpowiednie odruchy. Najważniejsze jest, aby nasz pies reagował na swoje nowe imię.

 • Długie imiona dla psów – pomyśl o zdrobnieniach

Jeśli zdecydowałeś się na długie imię dla psa i uważasz, że tylko takie do niego pasuje to OK, ale zastanów się nad zdrobnieniami, jakich będziesz używał na co dzień. Długie imię może być bardzo fajne, ale w niektórych sytuacjach kłopotliwe w użyciu. Dlatego też od samego początku przyzwyczajaj psa do zdrobnień, aby zawsze wiedział, że chodzi o niego. Zdrobnienie musi brzmieć podobnie jak pełne imię psa np. „Santiago” – „Santi”, „Abrakadabra” – „Aberka”, „Abi”.

 • Psie imiona nie powinny kojarzyć się z komendami, czy często używanymi słowami.

Imiona dla psów nie powinny brzmieć podobnie jak komendy używane podczas szkolenia np. „zostań”, „równaj”, „leżeć”, „nie” itp. Pies mający na imię Trop, będzie miał problemy z nauką komendy STOP, bo te dwa słowa będą dla niego brzmiały bardzo podobnie i nie będzie potrafił ich od siebie odróżnić. Może to jedynie wprawić psa w zakłopotanie, gdyż nie będzie on wiedział czy wołamy go po imieniu, czy wydajemy mu komendę. Lepiej uniknąć takich niedomówień. Warto też odpuścić sobie słowa, których bardzo często używamy na co dzień np. „Sprite”, „Cola”. Imienia psa powinno się używać tylko wtedy, jak chcemy, aby pies zwrócił na nas uwagę.

 • Imię dla psa nie powinno obrażać innych

Przy wyborze imienia dla psa trzeba pamiętać o tym, że będzie ono wypowiadane nawet kilkadziesiąt razy dziennie i to w różnych okolicznościach. Dlatego też nie powinno ono obrażać w żaden sposób innych osób. Właściciel też nie może się wstydzić używać imienia psa przy innych osobach. Imiona dla psów takie jak: „Cygan”, albo „Murzyn” delikatnie mówiąc nie są poprawne politycznie, więc lepiej ich unikać i wybrać inne imię dla psa.

 • Psie imię wybór na całe życie

Psu należy nadać takie imię, które będzie do niego pasowało, przez całe jego życie. Przykładowo imię „Junior” będzie pasowało do szczeniaka, ale do psa kilkunastoletniego już niekoniecznie. Trzeba też pamiętać o tym, że mała puchata kuleczka, za kilka miesięcy już nie będzie taka mała i imię „Puszek”, może nie do końca pasować do psa ważącego 40 kg. Fajne imiona dla psa to takie, które pasują przez całe jego życie.

 • Imię dla psa a jego rasa i pochodzenie

Niekiedy źródłem inspiracji przy wyborze imienia dla psa może być jego rasa, albo pochodzenie. Jeśli nabywamy psa rasy orientalnej może warto poszukać w grupie imion, które kojarzą się z daną kulturą, albo mitologią.

 • Ludzkie imiona to nie imiona dla psów

Często można się spotkać z tym, że psy noszą ludzkie imiona. Zanim jednak się na to zdecydujesz dobrze to przemyśl. Zastanów się, czy nie urazisz kogoś z bliskich, albo znajomych tym, że nadasz swojemu psu takie samo imię jakie ma Twój kuzyn, albo przyjaciel. Na spotkaniu rodzinnym może zrobić się niezręcznie, jak wołając „Czarka” przyjdzie Twój kuzyn a razem z nim przybiegnie Twój pies.

Najpopularniejsze imiona dla psa

Nadając psu imię, które jest bardzo popularne również podejmujesz pewne ryzyko. Związane jest ono z tym, że gdy wyjdziesz na podwórko, albo na wybieg dla psów i zawołasz swojego czworonoga, przybiegnie do Ciebie nie tylko on, ale wszystkie które noszą to imię. Podobnie to będzie działało w drugą stronę, Twój pies może podbiegać do każdego kto zawało go po imieniu. A przecież każdy właściciel chce, aby jego pies miał oryginalne i ciekawe imię. Jednak na psie imiona również panuje pewna moda. Najpopularniejsze imiona dla psa to te zaczerpnięte z książek, bajek i filmów. Po pewnym czasie moda na niektóre imiona może mijać, tak jak popularność filmu, czy bajki. Jednak zdarza się, że niektóre imiona dla psów są popularne bez względu na czas i modę.

W Polsce popularne imiona dla psa to: Azor, Reks, Max, Sonia, Saba, Burek, Czarek, Rocki i wiele, wiele innych.

Jakie imiona dla psa samca?

Wybierając imiona dla psów samców należy kierować się zasadami, które zostały przedstawione powyżej. Mianowicie imiona dla psów muszą być dźwięczne i krótkie, maksymalnie dwusylabowe. Pies nie będzie miał problemu z zapamiętaniem takiego imienia i szybko zacznie na nie reagować. Psie imiona powinny być oryginalne, przede wszystkim nie powinny w brzmieniu być podobne do innych często używanych przez właścicieli słów. Lepiej nie wprowadzać niepotrzebnie psa w zakłopotanie. Wybierając długie imiona dla psów warto od razu zastanowić się nad ich zdrobnieniem i od samego początku przyzwyczajać psa do nich, aby pies reagował na długie imię i jego zdrobnienie. Imiona psów towarzyszą im przez całe ich życie, o czym niektórzy właściciele chyba zapominają. Zafascynowani słodkim szczeniaczkiem dobierają imię do jego obecnego wyglądu, nie myśląc o tym, że za kilka miesięcy ta włochata kuleczka, będzie wyglądała nieco inaczej. Psie imiona powinny być nadawane raz i nie powinno się ich zmieniać w trakcie życia psa. Popularne imiona dla psów mogą przysporzyć sporo kłopotów, gdy na jedno imię przybiegnie do nas kilka psów, albo gdy nasz pies usłyszawszy swoje imię podbiegnie do obcej osoby. Nie warto w kwestii wyboru imienia dla psa kierować się modą. Imię dla psa jest bardzo ważne, jest tak samo ważne jak imię dla człowieka. Po pewnym czasie zaczyna się z nim identyfikować i gdy tylko je usłyszy zwiększa swoją czujność.

Oryginalne imiona dla psa: Nestor, Hektor, Max, Roki, Borys, Czarek

Jakie imiona dla psa suczki?

Wybór imienia dla psa suczki jest tak samo trudny jak wybranie imienia dla psa samca. Najładniejsze imię dla suczki to takie, które będzie zaakceptowane przez całą rodzinę. Jednak również w tej kwestii należy zapoznać i kierować się kilkoma zasadami. Może imię dla suczki nie nasunie się samo, ale w znacznym stopniu ułatwi wybór. Zacznijmy od tego, że imiona dla psów suczek powinny być dźwięczne i krótkie, gdyż ułatwi to psu zapamiętanie imienia. Jeśli do wyboru masz same oryginalne imiona dla suczki, które są dość długie, to pamiętaj o tym, aby od początku przyzwyczajać psa do zdrobnienia imienia, którego będziesz używał na co dzień, albo w ekstremalnych sytuacjach. Imiona dla suczki nie powinny w brzmieniu być podobne do innych popularnych słów, aby nie wprawiać czworonoga w zakłopotanie. Najlepiej szerokim łukiem omijać ludzkie imiona, aby nie narobić sobie wrogów wśród znajomych, którym może nie spodobać się to, że ich imieniem została nazwana suczka. Imię dla psa suczki powinno być dobrze przemyślane, gdyż będzie ono towarzyszyło psiakowi przez kilkanaście lat. Imiona dla suczki trzeba odpowiednio dobrać, nie należy dokonywać wyboru pod wpływem impulsu, aby tego później nie żałować. Bardzo ważne jest także to, aby imię dla suczki odzwierciedlało jej charakter i usposobienie, było łatwe w wymowie i do niej pasowało. Niekiedy wystarczy, że właściciel spojrzy na szczeniaka i już wie, jakie imię dla psa suczki będzie odpowiednie.

Oryginalne imię dla suczki: Luna, Ajra, Greta, Amber

Jakie imię dla szczeniaka?

Gdy w domu pojawia się mały szczeniak, wszędzie jest go pełno. Człowiek na pewno przy nim się nie będzie nudził. Trzeba jednak pamiętać o tym, że pozostaje jedna bardzo ważna kwestia, mianowicie imię dla pieska. Mimo iż mieliśmy całą listę imion dla szczeniaka, jeszcze zanim pojawił się w naszym domu, to teraz nagle się okazuje, że żadne do niego nie pasuje. W głowie pustka, kłębią się tylko zasady jakimi należy się kierować wybierając imię dla psa.

Imię dla szczeniaka

Wiadomo, że nie może być zbyt długie, najlepiej składające się z dwóch sylab. Powinno być dźwięczne, bo wtedy szczeniak szybciej zacznie na nie reagować. Psie imiona muszą być łatwe do wymówienia i zapamiętania, nie mogą też się mylić z innymi słowami, komendami których mamy zamiar nauczyć psiaka. Lepiej z daleka trzymać się od ludzkich imion, aby nie urazić jakiejś cioci, albo wujka. Fajnie też by było, aby imię dla psa było oryginalne, czyli odpadają imiona dla pieska inspirowane filmami, książkami i bajkami. Nikt nie chce słyszeć kilkunastu osób na wybiegu dla psów, które wołają takie samo imię. Należy też pamiętać o tym, że nasz szczeniak szybko urośnie, a wybrane imię będzie mu towarzyszyło przez całe życie. Decyzja nie jest łatwa. Warto też zwrócić uwagę na to jak się zachowuje psiak i jaki ma charakter, może to ułatwi właścicielowi wybrać odpowiednie imię dla psa. Nadając imię szczeniakowi ułatwiamy w ten sposób komunikowanie się z nim. Psie imiona pozwalają na nawiązanie znacznie bliższych relacji i więzi emocjonalnych między właścicielem a psem. Jak tylko wybierzemy imię dla pieska należy je odpowiednio uwarunkować. Najlepiej nagradzać szczeniaka za każą reakcję na wypowiedziane słowo, mimo że szczeniak jeszcze nie będzie wiedział co ono oznacza. Psiak szybko zauważy, że na to słowo warto skupić uwagę na właścicielu, albo szybko do niego podbiec, bo wiąże się to z otrzymaniem nagrody. Pozytywne warunkowanie jest najskuteczniejsze. Nadanie imienia psu ułatwia egzekwowanie posłuszeństwa.

Jakie imię dla małego psa?

Wybierając imię dla psa należy również wziąć pod uwagę to jakiej rasy jest nasz czworonożny przyjaciel. Szczeniak pojawia się w naszym domu mając mniej więcej 2 miesiące. Cieszcie się każdą chwilą, bo psiaki bardzo szybko rosną, no chyba, że wybraliście psa rasy małej. Wtedy oczywiście piesek też urośnie, ale nie tak bardzo. Wybierając imię dla małego psa poza wcześniej wymienionymi wskazówkami, należy również, a może nawet przede wszystkim uwzględnić jego wielkość. Niekiedy imiona dla małych psów doskonale odzwierciadlają ich fizyczność i uwypuklają atuty małego psa. W takim przypadku należy się zastanowić, czy piesek posiada jakieś cechy wyglądu, które zwracają szczególną uwagę i które można by było odzwierciedlić w imieniu dla psa. Imię dla małego psa powinno być nietuzinkowe, oryginalne i wymyślone przy użyciu wyobraźni, jednak starajcie się nie popłynąć zbyt mocno. Imiona dla psów małych muszą być krótkie i dźwięczne, nie mogą sprawiać trudności w wymawianiu i być łatwe do zapamiętania. Należy również pamiętać o tym, że psy w znacznym stopniu reagują na ton głosu i sposób w jaki właściciel wypowiada imię małego psa.

Panuje pewne przekonanie, że psy małych ras są przyjacielskie i łagodne, co jednak nie zawsze jest zgodne z prawdą. Pomimo małych gabarytów małe psy bywają bojowo nastawione do całego otoczenia i z niechęcią podchodzą do obcych psów i ludzi. Niekiedy małe psy robią wokół siebie więcej hałasu, niż psy dużych ras. Wybierając imię dla małego psa warto wziąć pod uwagę jego charakterek. Nazwanie bojowo nastawionego do świata Yorka np. Rambo, albo Rocky, wydaje się śmieszne, ale każdy zrozumie dobór imienia, gdy tylko piesek zacznie szczekać i złapie nas za nogawkę.

Imię dla dużego i małego psa

Jakie imię dla dużego psa?

Przy wyborze imienia dla psa należy uwzględnić jakiej jest on rasy. Wiadomo, że każdy szczeniak szybko urośnie. Jednak nie ma nic złego w tym, że psa małej rasy nazwie się „Kluska”, bo nawet w dorosłości piesek będzie niedużych rozmiarów. Jednak sprawa wygląda troszkę inaczej, gdy wybierając imię dla dużego psa właściciel zdecyduje się na imię „Okruszek”,, „Pikuś”, albo „Kropeczka”, bo przecież jest on taki słodki. Po kilku miesiącach pies urośnie i będzie ważył 40 kg, wówczas imię „Kropeczka” może nie do końca pasować dla dużego psa. Wyobraźcie sobie, że wołacie swoją kochaną „Kropeczkę” i przechodnie stojący obok Was spodziewają się słodkiej kuleczki, a tu nagle z krzaków wybiega Berneński Pies Pasterki, albo Owczarek niemiecki. Zdziwienie przechodniów bezcenne.

Zapoznajcie się dokładnie ze wszystkimi wskazówkami, a wtedy nie będziecie mieli problemu z tym jak wybrać imię dla dużego psa.

W skrócie przypomnimy, że imię dla psa musi być krótkie, dźwięczne, łatwe do zapamiętania i wymówienia. Nie powinno się kojarzyć z innymi powszechnie używanymi słowami np. imię psa Trop, komenda STOP. Lepiej omijać szerokim łukiem ludzkie imiona. Oczywiście imię dla dużego psa powinno być oryginalne, aby na każdym rogu nie słyszeć takiego samego imienia. Przede wszystkim imię nadaje się psu raz na całe życie, pamiętajcie pies jest szczeniakiem tylko przez chwilę. Zastanówcie się nad jego wyborem bardzo dokładnie, bo będzie ono Wam, Tobie i Twojemu psu towarzyszyło przez kolejnych kilkanaście lat.

Imię dla dużego psa: Nestor, Vector, Haker.

Imiona dla psów i suczek od A do Z – tabela

Litera Imiona dla psów Imiona dla suczek
A Abadon, Abar, Abdul, Abi, Abis, Abiz, Ablis, Abrams, Abraxas, Abu, Acra, Adar, Adaś, Aden, Adis, Adonis, Ador, Adwokat, Afar, Afer, Afik, Afro, Afryt, After, Agar, Agat, Agent, Agif, Agis, Agora, Ahmeth, Ahorn, Aiki, Airon, Aiszka, Aiwa, Ajaks, Ajas, Ajko, Ajmer, Ajron, Ajsik, Akari, Aker, Akili, Akord, Akryl, Aksamit, Aksan, Aksel, Aladar, Alamo, Alan, Alaska, Alasz, Albert, Albi, Albin, Aldi, Alef, Aleks, Aleksander, Alf, Alfi, Alfik, Alfred, Algo, Ali, Alians, Alik, Alkor, Alni, Alois, Alojzy , Alonso, Aloś, Alt, Altair, Altar, Alvaro, Alwa, Ałek, Ałtaj, Amadeo, Amadeusz, Amal, Amant, Amar, Amber, Ambi, Amer, Amico, Amiczek, Amigo, Amik, Amil, Amir, Amiś, Amon, Amor, Amper, Ampik, Amstek, Amur, Anatol, Andi, Andrus, Andy, Angol, Anri, Anszin, Antałek, Antek, Anti, Anton, Antoni, Antoniusz, Apacz, Apart, Apartito, Apik, Apis, Apo, Apollo, Apostrof, Apple, Apsik, Arafat, Aram, Aramis, Arbuzek, Arcik, Arczi, Arden, Ardor, Arek, Ares, Aresik, Argo, Argus, Ari, Ariad, Ariel, Aris, Arisz, Arlen, Arman, Armani, Armin, Arni, Arnold, Aro, Aron, Arton, Artur, Arus, Arwaro, Aryl, As, Asfalt, Ashton, Asik, Asim, Asir, Askal, Aslan, Aspen, Aspi, Assan, Aston, Astor, Astoro, Astro, Ataman, Atan, Ataru, Atlas, Atol, Atom, Aton, Atos, Atoś, Atut, Atylla, August, Augustyn, Auro, Axel, Azan, Azi, Azir, Azor, Azorek Abba, Abby, Abi, Abra, Ada, Adel, Adelajda, Aderyn, Afazja, Afera, Afra, Afrodyta, Afryka, Afrysia, Aga, Agafia, Agapi Agar, Agata, Agawa, Agda, Agida, Agnes, Agora, Agra, Agrafka, Aida, Aila, Aira, Airis, Aisha, Aja, Ajcha, Ajka, Ajla, Ajra, Ajris, Akela, Akia, Akira, Akita, Aksa, Aksala, Akum, Alaska, Alba, Albina, Alegoria, Alegra, Aleja, Aleksis, Alfa, Alga, Ali, Alice, Alis, Alison, Alka, Alma, Alpina, Alta, Aluzja, Ama, Amanda, Amba, Amber, Ambra, Amelia, Amfa, Amfora, Ami, Amie, Amiga, Amika, Amita, Amy, Andzia, Angelika, Angola, Angorka, Ania, Aniela, Anika, Anima, Anka, Anoda, Anta, Anti, Antonina, Anu, Anuka, Apia, April, Aqua, Ara, Arabeska, Arabka, Areta, Aria, Arianna, Arielka, Arika, Arina, Arisa, Arista, Arka, Arlet, Armina, Arna, Arwa , Arwena, Aryjka, Arys, Asai, Asan, Asana, Asanka, Aschley, Asha, Ashantia, Asia, Aspa, Assuria, Asta, Astarte, Astra, Asunta, Ata, Atena, Atisa, Atlanta, Atma, Aura, Ava, Awak, Axa, Ayla, Ayra, Aysit, Aza, Azalia, Azja, Azorka, Azula
B Babi, Baca, Bachus, Baddy, Badel, Bady, Badyl, Bafii, Baflo, Bagus, Bailey, Baj, Baja, Bajbus, Bajron, Bajt, Bajtek, Bak, Bakcyl, Baki, Baks, Baksio, Bakster, Baksymilian, Bakun Bakuś, Balantines, Baldo, Bali, Balon, Baltazar, Balto, Balu, Balzak, Bambaryłek, Bambi, Bambo, Bambus, Bambuś, Bami, Bandek, Bandi, Bandzior, Bandżo, Banji, Banko, Banti, Banzi, Bar, Barabasz, Bard, Barga, Bari, Baribal, Barko, Barney, Barni, Baron, Barry, Bart, Bartek, Bartnik, Barys, Baryton, Bas, Bas, Basco, Basil, Basior, Basket, Bastek, Baster, Basti, Baszko, Bat, Batim, Batman, Baton, Bax, Baxter, Bayer, Bazu, Bazyl, Bazyl, Bazyli, Bazyliszek, Becio, Beethoven, Bej, Bejron, Belcer, Bemol, Ben, Benek, Bengoro, Beniamin, Benio, Benji, Benny, Benon, Bentley, Benz, Beo, Beps, Ber, Berek, Bermol, Bernard, Berni, Bert, Beryl, Bester, Bestiusz, Beton, Bey, Białas, Białołapek, Biały, Bibak, Bibek, Biber, Bibi, Biblo, Biden, Bidon, Bielik, Bien, Bifi, Bigi, Bigos, Bil, Bilbo, Bill, Bim, Bimbel, Bimber, Bingo, Bis, Biszkopt Black, Bit, Bixi, Black, Blackie, Blady, Blakuś , Blant, Blef, Blejk, Blek, Blue, Blues, Bluki, Blus, Boar, Bob, Bobas, Bobby, Bobek, Boberek, Bobi, Bobik, Bobo, Bociek, Boczek, Bodi, Bodo, Bodzio, Bohun, Bojar, Boks, Boksik, Boksio, Bolan, Bold, Bolek, Bolo, Bolsik, Bolt, Bombaj, Bombix, Bond, Bongo, Boni, Boniek, Bonni, Bono, Bonuś, Bonzo, Boogi, Bordi, Borek, Borg, Boris, Borman, Boro, Borys, Bosfor, Boskar, Bosman, Boss, Boston, Bot, Botis, Bourbon, Boy, Brandon, Bratek, Braun, Brava, Brego, Bregon, Bregosław, Brek, Brema, Brendi, Bretia, Breton, Brian, Briand, Brit, Brokat, Bromba, Brond, Bronek, Browar, Brownie, Bruce, Bruder, Bruner, Brunet, Brunet, Bruno, Brus, Brusik, Brutal, Brutus, Brylant, Bryna, Brysław, Brytan, Bryzol, Bryś, Brzdąc, Bubak, Bubel, Bubu, Bubu, Buczek, Budrys, Budyń, Budzik, Buka, Bulaj, Buli, Bumel, Bumer, Bumpo, Bunio, Burbon, Burek, Burpee, Bursztyn, Burłaj, Buster Bysio, Buwi, Buzzy, Bzyko, Bąbel, Bączek, Błękitek Baba, Baggy, Bahama, Bahia, Baja, Bajda, Bajka, Bajsi, Baka, Bakio, Bakteria, Bala, Balanga, Balbina, Balgira, Balmy, Balta, Bamba, Bambaryła, Bandera, Bania, Bapsa, Bara, Barbie, Barna, Barra, Baryła, Basco, Basia, Basma, Basta, Bastia, Basza, Bata, Batata, Batavia, Batra, Baxi, Bazinga, Bazooka, Bazuka, Bazylia, Bałałajka, Bea, Becky, Begera, Bejla, Bejli, Beki, Beksa, Bela, Belinda, Bella, Belzi, Benia, Bera, Berenika, Berta, Berta, Besi, Bessa, Bessi, Bessy, Besta, Bestia, Beta, Betina, Betka, Betty, Beybi, Beza, Bianca, Bianka, Białka, Biba, Bierka, Bijou, Bila, Bima, Bimba, Binna, Birka, Birma, Birta, Bisia, Bistra, Biutta, Blanka, Blizna, Blondi, Blotka, Blusia, Boba, Bobinka, Bohema, Boja, Bomba, Bona, Bonanza, Bonita, Bonni, Bonnie, Bora, Boruta, Borówka, Boska, Braga, Bramka, Brandy, Breda, Brenda, Bretta, Brija, Brillance, Brina, Brita, Bronia, Bruk, Bryza, Bryłka, Buba, Buba, Bufa, Bulba, Bulbena, Bulinka, Bunga, Bunia, Burga, Burka, Bursa, Burza, Busia, Busola, Bystra, Bąbelek, Błyskotka, Bójka
C Caban, Caddy, Cadett, Calvados, Camelot, Cameo, Camil, Candy, Canis, Canon, Cappy, Capri, Car, Carbonado, Carlie, Carlino, Carlos, Carmel, Caro, Carter, Cassius, Cato, Cayo, Całus, Ceber, Cecyl, Cedro, Cedryk, Cejlon, Cekin, Celik, Cello, Celt, Cent, Cento, Cerber, Ceres, Cerkas, Certas, Cezar, Chaber, Chaki, Cham, Chan, Chaos, Chappi, Chaps, Charlie, Charly, Cheacky, Cheery, Cheitan, Cherry, Chester, Chico, Chink, Chio, Chiron, Chivas, Choco, Chojrak, Chowder, Chowsan, Chrapek, Chrupek, Chuck, Chudy, Chłopek, Ciamajda, Ciapek, Ciastek, Cid, Cień, Cipun, Cir, Cito, Clapton, Clayd, Cleo, Cliff, Cliffi, Cliford, Clio, Cmok, Cobi, Coby, Coco, Cocolino, Codi, Cody, Coffee, Colbi, Collin, Colly, Colo, Colt, Comet, Conan, Condor, Consul, Cookie, Cooper, Corado, Cori, Corso, Cortez, Corydon, Cosmo, Cover, Cracker, Credo, Cukierek, Cwaniak, Cybis, Cygan, Cyklop, Cykor, Cynamon, Cyngiel, Cynk, Cypek, Cypis, Cyrkus, Cyrus, Cyryl, Cytrus, Cyvis, Cywil, Czaban, Czadra, Czaga, Czagos, Czak, Czako, Czanchiro, Czapi, Czaprak, Czardasz, Czarek, Czarny, Czarodziej, Czart, Czejen, Czek, Czekan, Czelo, Czengo, Czeri, Czesiek, Czoper, Czort, Czuk, Czwórka Caddie, Calineczka, Calla, Camila, Camira, Candy, Canty, Capri, Cara, Cardia, Cargo, Carina, Carlotta, Carmela, Carmen, Cassi, Catya, Cece, Cedra, Cela, Celesta, Celia, Celica, Celina, Celma, Celta, Cenia, Centa, Cera, Ceres, Certa, Cesja, Cess, Ceza, Cezaryna, Cezaryna, Cętka, Chaco, Chandra, Chanel, Chaszma, Chałwa, Chelsea, Cher, Cheri, Cherry, Chicka, Chikita, Chila, Chilla, Chiquitta, Chloe, Chluba, Chmura, Chocco, Chrapka, Chrupka, Chuda, Ciamka, Ciapa, Ciapka, Cind, Cinderella, Cindi, Cirba, Cita, Citela, Civita, Claire, Clara, Claudia , Clea, Cleopatra, Clifford, Clivia, Cobra, Coca, Coco, Coffe, Cola, Colia, Coma, Connie, Cooki, Cora, Cordoba, Corina, Cossima, Costa, Cudna, Cudo, Cuki, Cybili , Cybinka, Cyda, Cyfra, Cyga, Cyma, Cynda, Cyndy, Cynia, Cynka, Cynta, Cyntia, Cytra, Cytryna, Cza-Cza, Czadra, Czaja, Czama, Czana, Czandra, Czara, Czarnulka, Czata, Czega, Czeko(ladka), Czekola, Czekolada, Czereka, Czika, Czila, Czili, Czina, Czoka
D Daban, Daffi, Dager, Dagis, Daglas, Dago, Dakar, Damasz, Dambo, Damian, Damon, Dandys, Danny, Danser, Dante, Darius, Dark, Dash, Dastan, Dasti, Dastin, Daszek, Dave, Dax, Dede, Dedol , Deks, Dekster, Delf, Delfin, Deli, Dembo, Demo, Demol, Demon, Denar, Dengi, Denis, Deny, Devil, Dewi, Dex, Diabeł, Diament, Dickus, Didi, Dido, Diego, Diesel, Digo, Diki, Diler, Dimytry, Dinar , Dingo, Dino, Dior, Dipper, Diuk, Diver, Diverse, Dixi, Dixon, Django, Dobek, Dobi, Dobosz, Docent, Dodek, Dodge, Dodi, Dodo, Dog, Doki, Dolar, Doli, Dollar, Domal, Domino, Don, Donald, Donegal, Donki, Donner, Doper, Dorian, Doro, Drab, Draco, Drago, Dragon, Draka, Drako, Dram, Dream , Dredo, Drejk, Drem, Dreptak, Drimek, Drixon, Drops, Drus, Drwal, Dryf, Drzeki, Dub, Dubler, Duch, Dudek, Dudek, Dudek, Duduś, Dukan, Dukat, Dukat, Dulej, Dumas, Dunaj, Dunan, Dunio, Durszlak, Dustin, Duszan, Duszek, Dux, Dyfer, Dygus, Dyl, Dymek, Dyzio, Dyzma, Dzeki, Dziadek, Dziamdziak, Działka, Dzik, Dziubek, Dżasper, Dżawa, Dżeki, Dżemik, Dżery, Dżester, Dżim, Dżinek, Dżinks, Dżok, Dżoker, Dżon, Dżul Dacza, Daczies, Daffi, Dafna, Daga, Dagla, Daisa, Daisy, Dajana, Dakota, Daksza, Dalia, Dalida, Dalima, Dama, Dana, Dandy, Danusia, Daria, Darvefuria, Dasza, Dawrfuria, Dea, Deasy, Debbie, Debi, Debra, Deedee, Dejka, Dejla, Dejsi, Dela, Delfa, Delfina, Delma, Delta, Demeter, Demi, Demirel, Demolka, Dera, Desa, Diana, Didi, Dina, Dinka, Dioda, Diora, Diuna, Diva, Dixi, Doda, Doksa, Dolcetta, Dolly, Dolphi, Domena, Domi, Domicela, Domingo, Dona, Donia, Donna, Dora, Dori, Doris, Dorka, Dosia, Doxa, Draga, Draka, Drobina, Dropka, Duffy, Duma, Dumka, Dunia, Dusia, Duszka, Duxa, Dyna, Dziaba, Dzidzia, Dzika, Dzinia, Dziunia, Dżafara, Dżaga, Dżana, Dżasmina, Dżemma, Dżina, Dżuma
E Eblis, Ecik, Edafon, Edan, Eddy, Edek, Eden, Edison, Edo, Edor, Edward, Edwin, Edyl, Efeb, Efekt, Efendi, Efez, Efi, Efor, Egal, Egar, Egi, Egist,Egzul, Ego, Egon, Egzo, Eiko, Eini, Einstein, Eke, Ekler, Eko, Eksces, Ekspandor, Ekspens, Ekspert, Elbtus, Eldorado, Elef, Elegancik, Elegant, Elf, Eliat, Eligo, Eliot, Ellis, Elmer, Elmo, Elton, Elvis, Elwer, Elza, Emaus, Embargo, Emet, Emigrant, Emil, Emir, Emol, Emor, Endek, Endie, Endy, Endymion, Enfat, Engil, Enigma, Eniro, Enki, Ensor, Enter, Enzo, Epir, Epizod, Epos, Erbas, Erbo, Ergo, Eri, Eridan, Erik, Ernan, Erni, Eros, Erwin, Esci, Esej, Eseks, Esi, Eski, Eskimos, Espaniol, Esprit, Essi, Ester, Esus, Etalon, Eter, Etno, Etos, Euro, Europa, Everest, Evil, Evo, Ewer, Ewian, Ewin, Exon, Ezop Ebi, Ebis, Ebra, Ecydia, Edda, Edna, Efa, Effi, Efo, Efuzja, Egeria, Egida, Egreta, Egri, Egzaltacja, Egzema, Eirene, Eis, Eissa, Ejla, Ejmi, Eka, Eklerka, Ekologia, Ekstra, Ela, Elba, Elegia, Elektra, Elemi, Elena, Elfka, Elis, Elita, Elki, Ellis, Elora, Elsi, Elura, Elza, Emi, Emily, Emira, Emma, Emmanuelle, Endo, Enigma, Enji, Enna, Envi, Enya, Eos, Epika, Era, Erato, Ergo, Eri, Eris, Erna, Erra, Erta, Esa, Esja, Eska, Esmeralda, Esta, Este, Estera, Estonia, Eta, Etiuda, Etna, Etola, Euforia, Eulalia, Eumenida, Eureka, Evernia, Evi, Evita, Evitka, Ewelinka, Exa
F Fabi, Fabian, Fabio, Fabiusz, Fabrycy, Facet, Fad, Fadek, Fado, Fafel, Fafik, Fago, Fajter, Fakir, Fako, Fakor, Faks, Falco, Falko, Falkor, Falmi, Fant, Fantazy, Fanto, Fantom, Fantomas, Faraon, Fargo, Faro, Farst, Fart, Faster, Fausto, Faworek, Fazi, Fąfel, Fedor, Felek, Felicjan, Feliks, Felix, Feluś, Fenek, Feniks, Fenix, Ferb, Ferdek, Ferdi, Ferdynand, Fergus, Ferrari, Ferris, Ferro, Fest, Fester, Fidel, Fido, Fido, Fifek, Fifii, Fifik, Fifon, Fifty, Fifus, Figaro, Figiel, Figlarz, Figo, Fik, Fikus, Fil, Filip, Fill, Filon, Filut, Filuś, Fin, Fineasz, Finek, Fino, Finto, Fiodor, Fiord, Fizio, Flap, Flapi, Flash, Flet, Flik, Floks, Flo, Flofi, Floopy, Florek, Florian, Floyd, Foks, Fokus, Ford, Forli, Fornir, Forti, Foster, Fox, Franek, Franko, Frant, Fred, Fredek, Frej, Frigg, Frodo, Frytek, Frędzel, Fudzi, Fugger, Fuks, Full, Futrzak Fabia, Fabiola, Fabuła, Fajda, Fajka, Fala, Fama, Fancy, Fandi, Fanka, Fanny, Fanta, Fantazja, Fara, Farba, Farida, Farma, Farsa, Fasis, Fastryga, Fata, Fatalka, Fatima, Fatra, Fatyga, Faza, Fałda, Febe, Febra, Fedora, Fedra, Fela, Felga, Felicia, Felicita, Felicja, Fena, Fenia, Fera, Fergie, Ferja, Festa, Feta, Fiba, Fidżi, Fiesta, Fifi, Fifka, Figa, Fija, Fikcja, Fila, Fina, Finezja, Finga, Finka, Finta, Fiolka, Fioma, Fiona, Fiszka, Fizia, Flama, Flanka, Fler, Flinta, Flora, Flores, Florka, Fluffy, Fobia, Foka, Foksa, Folga, Foma, Forsa, Forta, Fortuna, Fotka, Foxa, Foxie, Franca, Franciszka, Fraszka, Fraza, Frea, Frecia, Fredka, Fredzia, Fremi, Fresia, Fresko, Fretka, Frezja, Fiesta, Frida, Frotka, Frutka, Fruzia, Fryga, Frytka, Fuga, Funa, Funia, Funka, Furia, Fuzja
G Gabor, Gabryś, Gacek, Gaf, Gagatek, Gaj, Gajal, Gajzer, Gambi, Gambit, Gandalf, Gandor, Gapcio, Gapciu, Gapi, Garbi, Garet, Garfield, Gargamel, Gari, Garig, Garmo, Garo, Garuda, Gary, Gaspar, Gasper, Gaston, Gaudi, Gaus, Gaweł, Gawi, Gayver, Gazda, Gazi, Gazon, Gbur, Gebels, Gejzer, Generał, Geres, Geri, German, Gero, Gibon, Gid, Gilak, Gildo, Gilo, Gimli, Gin, Gines, Ginger, Gino, Giro, Gis, Giza, Gizmo, Glans, Glej, Glejt, Glif, Glin, Globar, Globi, Globus, Glot, Gnat, Gobi, Gofr, Gogol, Gold, Goldi, Goldy, Goliat, Gomez, Gomi, Gon, Gong, Gonzales, Gonzo, Gop, Goran, Gorbi, Gordon, Goryl, Gos, Gose, Gozo, Gracz, Graf, Grafi, Grafit, Grall, Gramek, Gran, Granat, Grand, Grani, Grant, Grapper, Grat,Gros, Gratis, Greg, Grei, Grek, Gremin, Gremlin, Grendy, Grey, Gringo, Grip, Grom, Grosik, Grot, Grover, Grubas, Gryf, Gryps, Gryzak, Gryzek, Grzegorz, Gtek, Guapo, Gucci, Gucio, Gumiś, Gump, Gustaw, Gutek, Guzik, Gwasz, Gwizdek, Gzik, Gzub, Głajer, Głeto, Góral, Górka Gabbanna, Gabby, Gabi, Gabrysia, Gafa, Gaja, Gala, Galicja, Gama, Gamma, Gandi, Gangster, Ganja, Gapa, Garda, Garma, Garuda, Garuga, Gaszka, Gaudia, Gawia, Gawra, Gazela, Gaża, Gea, Gejsza, Gemara, Gemma, Genefi, Genewa, Gera, Gerda, Geza, Gia, Giera, Gierka, Giga, Gila, Gilian, Gilka, Gina, Ginger, Ginza, Gita, Giwera, Giza, Gizela, Glewia, Glinka, Gloria, Glosa, Gnoza, Gobi, Goja, Goldi, Goplana, Gora, Gota, Goya, Graba, Grace, Gracja, Granda, Grapa, Grappa, Gratka, Greta, Groza, Gruba, Grunia, Grusia, Gruszka, Gryzelda, Gryzia, Gucia, Gumisia, Gunia, Gussi, Guśka, Gwendy, Gwiazda, Gwiazdka, Güzel
H Hachi, Hachiko, Hacima, Hacio, Haczi, Hades, Hadis, Hadża, Hadżi, Hagar, Hager, Haidi, Hajo, Haker, Haki, Hakim, Haks, Hakun, Haman, Hamer, Hamis, Hamlet, Hamtar, Han, Hanharam, Hanibal, Hans, Happs, Happy, Hapsiu, Harap, Haras, Hardi, Harlem, Harley, Harnold, Harpagan, Harpi, Harry, Harun, Harvey, Hasan, Hasim, Hassel, Hasso, Hasz, Hatem, Hator, Hazard, Heban, Heder, Hegar, Hektor, Helan, Helion, Helios, Hellan, Henio, Henry, Herezja, Hero, Herod, Heros, Herox, Hetman, Hetor, Hetzer, Hilal, Hilton, Himaru, Himen, Hipcio, Hiper, Hipis, Hipogryf, Hipokrates, Hipolit, Hiro, Histo, Hit, Hodża, Hogan, Hoggar, Hojer, Hojo, Homal, Hombre, Homer, Hommer, Honda, Honey, Horacy, Horatus, Horton, Horus, Hoto, Hrabia, Hrynio, Huar, Hubi, Hucul, Hug, Hugo, Hulman, Hultaj, Humus, Hunter, Husar, Hush, Husy, Huzar, Hyzio, Hylas, Hyz Habibi, Hafti, Haftka, Haga, Hajda, Hajfa, Halka, Halszka, Hana, Hanana, Hanka, Hannah, Hapsa, Harda, Harfa, Harma, Harpia, Harrasa, Hasta, Hawana, Haxa, Hebe, Hebi, Heda, Heidi, Hekate, Heksa, Hela, Helga, Helia, Hella, Hemi, Henna, Hepi, Hera, Herma, Hermina, Hermiona, Heroina, Herta, Hestia, Hetera, Hetka, Hetti, Hikora, Hila, Hilea, Hindi, Histeria, Hoja, Hola, Holi, Holly, Honda, Honza, Hope, Hopi, Hora, Horda, Hortensja, Hossa, Hrabina, Huba, Hula, Hunia, Huzia, Hybryda, Hyla, Hyra, Hyria
I Ibis, Iblis, Ibo, Icek, Ichigo, Idago, Idefix, Idio, Idiom, Idis, Ido, Idol, Idzisław, Ife, Ifrit, Igor, Igrek, Ikar, Iktu, Iloraz, Imago, Iman, Imax, Imbir, Imbis, Imir, Imperator, Impet, Impuls, Inan, Inar, Indeko, Indis, Infamis, Inferno, Ingber, Inkaso, Inkub, Inro, Inteligent, Interior, Intruz, Iorgu, Ipsylon, Iris, Irish, Irokez, Iron, Irys, Isar, Ismael, Ismir, Iso, Israel, Issos, Itmo, Iwan, Iwar, Iwo, Ixon, Izak Ibiza, Ida, Idalia, Idea, Idete, Iga, Igi, Iguana, Igła, Ika, Ikra, Iliana, Ilma, Ilopa, Iluzja, Ilza, Imako, Imida, Imka, Ina, India, Indra, Ines, Inez, Infanta, Inflacja, Infra, Inga, Inia, Inka, Ira, Ircha, Irga, Iris, Irlandia, Irma, Ironia, Irra, Iryda, Isis, Iskierka, Iskra, Islandia, Ismena, Istra, Ita, Itaka, Itra, Iva, Iwa, Iza, Izis, Izolda, Izonefa, Izyda, Izys, Izzy
J Jabal, Jabber, Jack, Jackie, Jackson, Jacky, Jager, Jago, Jagus, Jaks, Jam, Jamal, Jami, Jams, Janach, Jankes, Janosik, Jantar, Janus, Jard, Jaro, Jarys, Jarłyk, Jasak,Jaskier, Jaser, Jaspis, Jasyr, Jatagan, Jawor, Jax, Jay, Jazon, Jazz, Jaś, Jaśko, Jecky, Jefin, Jegier, Jeniec, Jenot, Jerrom Jeti, Jerry, Jet, Jełop, Jeżyk, Jigen, Jim, Jizo, Jodyn, Joe, Joel, Jogi, Joguś, Johnny, Jojo, Jokasta, Joker, Jonatan, Jonik, Jonizy, Jonny, Jordan, Jork, Josh, Jotek, Jowisz, Joy, Jubel, Jufi, Jugo, Juhas, Jukar, Juko, Jukon, Julek, Julian, Jumbo, Jumper, Jumpi, Junak, Junat, Juni, Junior, Jupi, Juppi, Jurek, Juro, Justin Jaba, Jacky, Jada, Jafa, Jaga, Jagna, Jagoda, Jaksa, Jalapa, Jamaika, Janis, Japa, Jara, Jarga, Jasmine, Jasna, Jaspa, Jasza, Jata, Jawa, Jena, Jenny, Jera, Jessi, Jessica, Jessie, Jessy, Jesza, Jetka, Jodi, Jodła, Joga, Joka, Jokasta, Joko, Jolka, Jolly, Jona, Jorga, Jota, Jovita, Juczka, Judi, Juka, Jula, Julka, Juma, Juna, Junona, Jura, Juta, Jędza, Józefina, Józka
K Kabanos, Kabel, Kabelek, Kabi, Kacper, Kadet, Kadi, Kaduk, Kafar, Kagor, Kaid, Kain, Kaj, Kajetan, Kajko, Kajnis, Kajo, Kajtek, Kaktus, Kalej, Kali, Kalif, Kaligula, Kalu, Kamar, Kambar, Kamel, Kamikaze, Kamis, Kamp, Kampi, Kamyk, Kand, Kangaro, Kango, Kangur, Kanibal, Kanox, Kantor, Kapar, Kapio, Kapitan, Kaprys, Kapsel, Karam, Karat, Karcol, Kares, Kargo, Kargul, Kari, Karibal, Karim, Karmel, Karmelek, Karo, Karol, Karos, Karuk, Karusek, Karuzo, Karuś, Kasjan, Kaspar, Kastor, Kaszmir, Kasztan, Katan, Kato, Katon, Katu, Kavi, Kavin, Kawior, Kawon, Kay, Kazan, Kazar, Kazik, Kazus, Kedyw, Keks, Ken, Kendo, Kendos, Kenel, Kenny, Kensei, Kent, Kentaki, Kenzo, Keri, Kerni, Kerry, Kerson, Kesi, Ket, Keti, Keton, Kevin, Khalik, Kibic, Kieł, Kik, Kilder, Kiler, Kilo, Kim, Kimi, Kimo, King, Kinio, Kiper, Kisi, Kisiel, Kit, Kitan, Kiumiko, Klakier, Klakson, Klan, Klapek, Klejton, Kleks, Kler, Klif, Klin, Klips, Kliw, Klodo, Klops, Klusek, Knedel, Knot, Knurek, Kobi, Kodak, Kodi, Kodik, Kodo, Kodżak, Kofi, Kojot, Koki, Kokolino, Kokos, Koks, Kolec, Koleś, Koli, Kolo, Kolon, Kolos, Kolt, Kolya, Komancz, Komes, Komik, Kompan, Kongo, Koniak, Konor, Konsul, Koper, Koperek, Kopij, Korab, Koral, Korek, Kornel, Korsa, Kort, Kosmo, Kostek, Kraken, Krakers, Krater, Kreon, Kret, Kretes, Kris, Krok, Kruczek, Ksero, Książę, Kuba, Kubek, Kudłacz, Kufel, Kuki, Kukiz, Kulas, Kulfon, Kumiko, Kumpel, Kurier, Kwiat, Kylin Kabała, Kafka, Kaira, Kaisa, Kaja, Kajka, Kajon, Kaki, Kala, Kaldera, Kalila, Kalinka, Kalipso, Kalka, Kalla, Kalma, Kama, Kamaka, Kambra, Kamea, Kamelia, Kamena, Kami, Kamilia, Kanna, Kapela, Kara, Karin, Karina, Karita, Karma, Karmen, Karmi, Karmina, Karo, Kartagina, Kasba, Kasja, Kassi, Kassie, Kasyda, Kasztanka, Kata, Katia, Kawa, Keiko, Kejka, Kejsi, Kejti, Kelly, Kena, Kendi, Kenia, Kenita, Kersi, Kesha, Kesi, Kessi, Keti, Kiara, Kija, Kijafa, Kika, Kikula, Kila, Kimberly, Kimbra, Kimmy, Kinia, Kipa, Kira, Kirke, Kisa, Kita, Kiwi, Klaka, Klamka, Klara, Klarysa, Klemencja, Klemi, Kleo, Kleopatra, Klepka, Klimka, Klio, Klucha, Klusia, Kluska, Kobra, Koffi, Kofia, Koja, Koka, Koko, Kokozi, Koksa, Kola, Kolejka, Koma, Kometa, Konga, Kongo, Konsola, Kora, Kori, Korina, Korka, Kornwalia, Korsa, Korso, Kosa, Kosma, Kostka, Kreda, Kredka, Kropa, Kropelka, Kropka, Kruszyna, Ksara, Ksenia, Kula, Kulka, Kultura, Kuna, Kunia, Kwarta
L Label, Labi, Labik, Labo, Lacky, Laki, Laks, Lampion, Lampo, Lando, Lang, Lanselot, Lapis, Largo, Larry, Lars, Lasek, Laser, Lay’s, Lazur, Lazy, Leady, Lego, Lejek, Leks, Lemo, Lenek, Lenox, Leo, Leon, Les, Leser, Lesio, Lester, Levi, Levis, Lewek, Lexi, Lexus, Lexy, Lianus, Lider, Likor, Limba, Limbo, Lina, Linda, Lipton, Lisek, Lizak, Lobo, Loca, Loco, Logan, Loki, Lokis, Loko, Lold, Lolek, Lopek, Lopez, Loray, Lorcan, Lord, Lotnik, Lotos, Lucek, Lucjan, Lucky, Lucyfer, Ludwik, Luffy, Luis, Luk, Luks, Luksus, Lukuś, Lumpi, Lunatyk, Lupus Laba, Lady, Laguna, Lala, Lalka, Lalunia, Lambada, Lana, Lancia, Landi, Lara, Larisa, Lawa, Lawenda, Lawia, Layla, Lea, Leba, Leda, Lega, Leila, Lejla, Leksa, Lena, Lessi, Lessie, Libra, Lida, Lidi, Liga, Lijana, Lili, Lilia, Lilka, Lilu, Lily, Lima, Limba, Lina, Linda, Lira, Livia, Liwia, Liza, Lizbona, Lizzie, Loca, Loda, Lodzia, Lokata, Lola, Loli, Lolita, Lora, Lori, Lorka, Lucy, Lucyna, Lucyna, Lufa, Luka, Lula, Luna, Lusia
Ł Łapa, Łapek, Łapuś, Łasuch , Łatek, Łazik, Łel, Łobuz, Łoker, Łoki, Łokietek, Łol, Łoli, Łom, Łotr, Łozyr, Łut Łajba, Łajka, Łajza, Łapa, Łasia, Łata, Łatka, Łendy, Łezka, Łini, Łuna, Łuska, Łuta
M Macho, Maciek, Maczo, Madox, Mafi, Magic, Magnat, Mailo, Majk, Majki, Majlo, Major, Majzel, Mak, Makler, Maks, Maksi, Makumba, Malibu, Malik, Maltez, Malti, Maluch, Mamba, Mambo, Mamut, Maney, Mango, Maniek, Manor, Mantis, Mao, Marcel, Marcepan, Marci, Marco, Marcus, Marfi, Margas, Marian, Mario, Mariusz, Markiz, Marlet, Marley, Marlon, Mars, Marszczek, Marten, Marti, Martin, Martini, Master, Mat, Matero, Matiu, Matrix, Matti, Maurycy, Max, Mayki, Maylo, Mazik, Mazur, Mały, Mecenas, Mech, Meffi, Mehmed, Melman, Melon, Men, Merca, Mercedes, Merkury, Merlin, Messi, Metys, Mezo, Michael, Michał, Micki, Midas, Midos, Miecio, Miedziak, Migdał, Migo, Migotek, Mik, Mikado, Miki, Mikru,s Mikser, Mikuś, Milan, Milion, Milioner, Milord, Milton, Miluch, Mimek, Mimi, Minio, Miniuś, Minuk, Minus, Miodi, Mirtek, Misiek, Misio, Mister, Mistrz, Misza, Miłek, Miłka, Miętus, Mobie, Mobik, Mobil, Mofat, Moks, Molo, Molto, Monsun, Monti, Moon, Mopek, Mopi, Mopik, Morda, Morek, Morel, Mores, Morfeusz, Morfi, Morgan, Moris, Moro, Mort, Morus, Moschino, Mozart, Mucha, Muffin, Muki, Mulder, Multi, Mumin, Muminek, Muniek, Muran, Murek, Murzynek, Mushu, Muskat, Muszkieter, Mylon, Myron Maciejka, Madera, Madika, Madonna, Mady, Maff, Mafia, Maggie, Magia, Magma, Magnolia, Maja, Majga, Majka, Majla, Majorka, Makia, Maksi, Malaga, Malina, Malta, Maltanka, Malwa, Malwina, Mamba, Mambra, Mamona, Mamrotka, Mandy, Manga, Mania, Manna, Mantra, Mapa, Mara, Mara, Marchewka, Marcysia, Margarita, Margit, Margo, Mariel, Marron, Martina, Martini, Mary, Maskotka,Medea, Masza, Mata, Matra, Matylda, Maxi, Mazda, Mała, Mega, Megan, Meggie, Megi, Mej, Mejdi, Mejzi, Mekka, Meksia, Mela, Melania, Melba, Melek, Melisa, Melissa, Melka, Melodia, Merci, Mercy, Merdulcia, Meri, Merida, Mersi, Mery-Lou, Messalina, Meta, Metaxa, Metty, Mia, Micka, Midi, Migotka, Mika, Mikejla, Mikka, Mila, Miley, Milka, Millie, Mimi, Mimiś, Mimoza, Mina, Minia, Minka, Minnie, Mira, Mirabelka, Miranda, Mirella, Mirra, Misia, Misty, Mita, Miya, Miza, Miłka, Mokka, Moli, Molli, Molly, Mona, Montana, Monza, Motra, Moza, Mrużka, Mrówka, Mucha, Mufa, Mufka, Murka, Muzyka, Mysia, Myszka
N Nabu, Nadir, Najki, Napi, Napoleon, Narkan, Natan, Nauri, Navigator, Nazir, Neco, Nefi, Nefryt, Negro, Negros, Neko, Neli, Nelli, Nelson, Nemo, Nenssie, Neo, Neon, Nepal, Nepi, Neptun, Nerak, Nergal, Nero, Neron, Nerosław, Nerwus, Nes, Nestor, Neverton, Newton, Nicky, Niedźwiadek, Nigger, Nike, Niki, Nikita, Niko, Nikodem, Nikolas, Nikon, Nil, Nill, Nino, Nissan, Nitro, Niuk, Niuniek, Nobel, Nodi, Nokaut, Noki, Noktis, Nonino, Nono, Nor, Norbi, Nord, Norek, Norman, Nors, Norton, Nosacz, Nuchacisław, Nugat, Nuki, Nurek, Nygus, Nylon Nacia, Nadia, Nadzieja, Nafta, Naira, Naka, Nala, Nalewka, Nana, Nancy, Nanda, Nanetta, Naomi, Narwa, Nasa, Nassie, Nasti, Nasza, Nati, Natka, Nefra, Nefretette, Negra, Nejka, Nejna, Nel, Nela, Nemi, Nensi, Nera, Nerka, Nesca, Neska, Nessi, Nesti, Netka, Netty, Nevada, Newa, Newada, Nexi, Niagara, Nicea, Nida, Nifa, Nika, Nike, Nikita, Nikola, Nikotyna, Nila, Nilla, Ninja, Nira, Nirvana, Nisza, Nitka, Niuni, Niwa, Nocka, Noe, Nomada, Nona, Noni, Nora, Norka, Norma, Nostalgia, Novika, Nowela, Nowina, Noxa, Nuka, Nunami, Nuriel, Nuta, Nutella, Nutka, Nysa
O Obi, Ochra, Octtavio, Oczek, Oden, Odi, Odis, Odys, Odżo, Offik, Ofir, Oggi, Ogonek, Oka, Okr, Okruszek, Oktawia, Olaf, Olbero, Oleander, Olga, Oli, Olin, Oliver, Oliwer, Oliwier, Olo, Ołówek, Oman, Omar, Omen, Omi, Omo, Onyk, Onyks, Opal, Opel, Oprysia, Oran, Orbit, Ordyx, Oren, Orest, Oreś, Orfeusz, Orik, Orion, Orlando, Orlik, Orno, Oro, Orsay, Orson, Oryginał, Orys, Orzech, Orzeszek, Orzeł, Oscyp, Osia, Osiris, Oskar, Osman, Oswald, Otis, Otmar, Otos, Owen, Oxford, Oxi, Ozi, Ozyrys, Ozzie, Ozzy Oaza, Ochra, Oda, Oda, Odessa, Ofelia, Ogi, Ohana, Ohara, Okima, Oktawa, Oliwia, Olli, Olza, Omega, Onetta, Onka, Ony, Opera, Opium, Optima, Ora, Orawa, Orbita, Orda, Orina, Orinoko, Orisia, Orka, Osa, Osaka, Osetia, Oska, Ostia, Ostoja, Owacja, Owieczka
P Pacek, Pacino, Pacio, Packo, Paco, Pagaj, Pago, Pajac, Pako, Paluszek, Pamir, Pampuszek, Panki, Papcio, Paris, Parsival, Parys, Parysek, Pasat, Pascal, Pascha, Pasiak, Pastel, Pat, Patek, Pawlak, Pax, Pazur, Pazurek, Pańcio, Pączuś, Pedro, Pegaz, Pegi, Pele, Pemba, Pepe, Pepis, Pers, Perun, Pery, Pędzel, Piano, Piasek, Picasso, Piccolo, Piegus, Pierun, Pik, Pikaczu, Pikey, Piksel, Pikuś, Pimpek, Pimpel, Pimpon, Pimpuś, Pingwin, Pinio, Pinko, Pinokio, Pionek, Pionier, Piorun, Pirat, Piwko, Piątek, Placek, Plamuś, Platon, Plusio, Pluszaczek, Pluto, Pluton, Płaczek, Pointer, Pokemon, Poker, Polar, Polo, Pongo, Pooki, Poprad, Popsi, Porto, Portos, Posejdon, Potter, Potwór, Power, Precel, Prezes, Prince, Promyk, Protazy, Prymus, Przecinek, Przylepa, Prążek, Pręgus, Psikus, Psota, Ptyś, Puc, Pucci, Pucek, Puchatek, Pudzio, Pufek, Pufik, Puk, Puka, Pulpet, Puma, Pumba, Punki, Punto, Pupil, Pusio, Puszek, Puzon, Pyton, Pyza Pacia, Padwa, Paige, Pajda, Palemka, Palma, Palmira, Paloma, Pamela, Pampa, Panda, Pandora, Pandzia, Pany, Papi, Papua, Parówka, Pasja, Pati, Patyna, Pauza, Pańcia, Pchełka, Pchła, Pegi, Peira, Pelisa, Penelopa, Pepeszka, Pepi, Pepita, Peppa, Pepsi, Percia, Perełka, Persi, Persia, Perła, Pesia, Pestka, Petra, Petronelka, Petunia, Phoebe, Pianka, Piccolina, Picia, Pika, Pikulina, Pikusia, Pima, Pinezka, Pinia, Pink, Pinky, Pinta, Pipi, Pistacja, Pixi, Pizza, Plama, Pokusa, Pola, Polcia, Polly, Pompuś, Pralina, Prima, Princessa, Prinzi, Proza, Prymka, Psotka, Pucka, Pudża, Pufka, Pula, Puma, Punia, Punta, Purina, Pusia, Pysia, Pyzunia
R Raban, Rabarbar, Rabi, Rabik, Radar, Radek, Raf, Rafael, Rafał, Raffaello, Rafi, Rafik, Rajzer, Rakim, Ralf, Ramar, Rambek, Rambo, Ramon, Ramzes, Randi, Randor, Raper, Rapier, Rapik, Ras, Rasti, Raul, Rawer, Razmes, Razmus, Red, Redi, Reebok, Refleks, Regan, Reggae, Regis, Rego, Regon, Rekin, Reks, Reksio, Rektor, Relax, Remek, Remi, Remix, Remus, Ress, Rest, Rewers, Rex, Riber, Rico,Riki, Riko, Rimbo, Ring, Ringo, Rino, Risik, Ristan, Rivus, Robin, Robis, Rocket, Rocki, Rocky, Rodan, Rodes, Rodi, Roger, Rojber, Rojter, Roki, Roko, Roks, Rolek, Rolf, Romek, Romeo, Ron, Ronio, Rower, Roxi, Roxy, Royal, Rozmaryn, Rozum, Rozus, Rubel, Rubi, Rubik, Rubin, Rudas, Rudek, Rudolf, Rudy, Rudzik, Ruffi, Rufio, Rufus, Rumcajs, Rumpel, Runo, Rupert, Rupi, Russell, Rusty, Rusłan, Rydzyk, Rysik, Rysio, Rywal Raba, Rabka, Rada, Rafa, Raga, Raja, Rajsa Raksa, Rakija, Rama, Ramona, Rampa, Rapsodia, Rasta, Rasti, Rata, Rawa, Rawela, Raxa, Raya, Rea, Rebecca, Rebeka, Reda, Reja, Reni, Rema, Reszka, Revia, Rewia, Rewka, Rica, Rina, Rita, Riverta, Riwana, Rokita, Roksana, Roksi, Roma, Romina, Rona, Rosa, Rose, Rosiczka, Rota, Rowena, Roxa, Roxi, Rozalinda, Rozalka, Rozmarynka, Rubinka, Ruby, Ruda, Ruletka, Rumba, Runa, Ruta, Rysa, Rysia, Rózia, Róża
S Saadi, Sabat, Sabek, Safi, Sagan, Sagi, Saj, Sajdar, Sajgon, Sako, Salambo, Salem, Salim, Salto, Samar, Sambi, Sambor, Sami, Samik, Samir, Samuraj, Sanczo, Sander, Santar, Santo, Santos, Saper, Saryk, Satis, Saturn, Saurus, Sax, Saxo, Sceptyk, Scooby, Scorpio, Scot, Seba, Sedan, Sejtan, Seler, Selvatico, Semir, Senator, Serwus, Sery, Seter, Seth, Seven, Sezam, Shadow, Shaggi, Shailo, Shaki, Shamrock, Shrek, Sigal, Sikat, Silver, Simba, Simbad, Simon, Singo, Sinus, Sisco, Siwek, Sizar, Skarpeta, Skay, Skip, Skipper, Skoczek, Skotti, Skrafi, Skrawek, Skrytek, Skuter, Slalom, Slayer, Sleeper, Smerf, Smigol, Smile, Smoczek, Smok, Smolik, Smyk, Snaki, Snapi, Snickers, Snow, Sokrates, Solar, Solo, Sonet, Sony, Sopel, Spa, Spajder, Spajk, Spaniel, Sparki, Sparky, Sparrow, Spejson, Spenser, Spider, Spiker, Spirit, Spodek, Sprinter, Staff, Stanley, Star, Stefan, Ster, Stich, Stopek, Storo, Struś, Stuart, Sumo, Sun, Sunny, Supeł, Supełek, Sułtan, Syber, Sylwek, Synek, Syriusz, Szado, Szafir, Szafirek, Szagi, Szajlo, Szakal, Szaki, Szakir, Szaman, Szamon, Szantaż, Szarek, Szarif, Szarik, Szarik, Szatan, Szczenio, Szczepan, Szef, Szejk, Szeryf, Szkwał, Szlaban, Szogun, Szorstek Saba, Sabina, Sabra, Sabrina, Safira, Safona, Saga, Sahara, Saja, Sajma, Sakura, Salami, Sali, Salla, Salli, Sally, Salma, Salsa, Samanta, Samba, Sami, Sana, Sandi, Sandy, Sanel, Santa, Santi, Santia, Sapi, Sara, Sarabanda, Sasanka, Sasha, Sat, Sati, Savana, Sawa, Sawana, Sawanna, Sawda, Saya, Scarlet, Schira, Sea, Secesja, Sekwana, Selena, Seni, Sensimilla, Sepia, Serce, Sessi, Seta, Sevi, Sfera, Shajni, Shakira, Shani, Shannon, Shaoovie, Shara, Shazza, Sheila, Shelby, Shelma, Sherry, Shila, Shira, Shisha, Shita, Shiwa, Siena, Sierosia, Sierra, Siesta, Sigi, Sigma, Sikorka, Simba, Sisi, Sissi, Sixa, Skierka, Smerfetka, Snoopy, Snusia, Sofi, Soja, Sonata, Sonia, Sooty, Sophi, Soraya, Sorbona, Sowa, Sójka, Spacja, Sparta, Spinka, Stacja, Stacy, Stefka, Stella, Stewka, Strzałka, Strzyga, Sue, Suliko, Suma, Suzi, Suzuki, Swada, Sweety, Syndy, Syntia, Szajba, Szantal, Szanti, Szara, Szczenio, Szelma, Szila, Szira, Sznurówka, Szprycha, Sztrucla, Szysia, Szyszka
Ś Ślepek, Śliniak, Śmieszek, Śmiluś, Śnieguś, Śnieżek, Śpioch, Śruba, Świderek, Świrusek Śmieszka, Śnieżka, Śnieżynka, Śruba
T Tabasco, Tadeusz, Tafik, Tago, Tais, Tajfun, Tajki, Tajson, Talar, Tales, Tango, Tantal, Taps, Taro, Tarot, Tarzan, Tati, Taurus, Taylor, Tayson, Tazos, Ted, Teddy, Tede, Tedi, Tekila, Teksas, Tenor, Teo, Teodor, Teofil, Tery, Tetley, Texas, Teylor, Thomas, Thor, Tiamo, Tibi, Tibo, Tibon, Tibor, Tiger, Tik, Tiko, Tim, Timbo, Timek, Timex, Timmy, Timon, Timur, Tino, Tito, Tobber, Tobi, Tobiasz, Tobiś, Toffi, Toffik, Toffino, Tofik, Togo, Tokaj, Token, Toledo, Tolek, Tomek, Tomik, Tonik, Topaz, Tores, Tori, Torino, Tornado, Toro, Tosiek, Toster, Toszek, Toto, Tołdi, Tracz, Traf, Trampek, Trango, Traper, Treser, Tresor, Tristan, Trol, Troll, Trop, Trotyl, Trufel, Trójka, Tug, Tupac, Tupet, Tupot, Tuptuś, Turbo, Tusz, Tutek, Tutpuś, Tutuś, Twiks, Twingo, Twister, Tygrys, Tylan, Tymon, Tyran, Tyson, Tytus Tabaka, Tabby, Tabea, Tafta, Taja, Tajga, Tajka, Tajra, Takoda, Taksa, Talia, Tama, Tamara, Tamiza, Tanga, Tania, Tara, Targa, Tarika, Tasa, Tasha, Tasia, Tasja, Tati, Tatra, Taura, Tayla, Tayra, Teba, Tekila,Tekla, Telma, Tema, Temida, Temida, Teneryfa, Tequila, Tequila, Tercja, Terra, Tesla, Tessa, Teta, Tetyda, Teza, Tibia, Tiga, Tigra, Tija, Tika, Tila, Tilka, Tilli, Timba, Timba, Tina, Tinka, Titania, Toga, Toja, Tola, Topcia, Topsi, Tora,Torri, Torina, Tosari, Tosia, Toska, Toskania, Tossa, Tova, Toyama, Tracja, Tradycja, Trawka, Trejsi, Trels, Trema, Triksi, Tropka, Trufla, Tuffi, Tundra, Tunezja, Tunia,Tusia, Turca, Turina, Tusia, Tuta, Tylda
U Ubo, Ubu, Uchacz, Udilo, Udin, Udor, Ufar, Uffi, Ugo, Ugolino, Ugryś, Ujan, Uki, Uko, Ul, Ulan, Uli, Ulin, Ulk, Ułan, Umberto, Umiś, Unar, Ungaro, Unik, Unikat, Unil, Unita, Uno, Unur, Unus, Ural, Uran, Urban, Urgos, Urko, Ursus, Urwis, Ushiro, Usti, Uszaty, Utan, Uve, Uwe, Uzi, Uzo Uba, Udi, Udia, Udina, Ufa, Ufi, Ugra, Ula, Ulana, Ulfi, Ulme, Ultra, Ułka, Uma, Umbra, Umi, Umka, Una, Uncja, Uncja, Undine, Unga, Unia, Unika, Unisa, Unita, Unitra, Unra, Upsa, Urania, Uri, Urka, Urma, Urta, Ustka, Uta, Utah, Uti, Utina, Utopia
V Vago, Vak, Vaki, Vako, Vaks, Valu, Vam, Vanko, Vanto, Vap, Varo, Vector, Vegas, Vicco, Vigo, Viko, Vinci, Vip, Viper, Vis, Vitez, Vito, Vobo, Vuki, Vumi Vaba, Vafa, Vagi, Vaika, Vaksa, Valka, Valta, , Vana, Vane, Vanessa, Vanika, Vanilka, Vanta, Vapa, Venta, Verda, Verte, Vesa, Vesta, Veza, Via, Victoria, Vide, Viki, Vini, Vinka, Viola, Violka, Virga, Viva, Viva, Volva, Vosna
W Wab, Wabik, Wafel, Waho, Wakat, Wakiki, Wako, Waks, Wakt, Waldi, Walenty, Walet, Walie, Wally, Walor, Walter, Wampek, Wampir, Wandal, Wapur, War, Wars, Wasal, Waser, Wasyl, Watan, Wax, Ważniak, Wąsik, Wedel, Wektor, Weles, Welin, Wencel, Wentyl, Werbel, Werk, Werp, Wers, Western, Wet, Wezyr, Węzeł, Whinston, Whisky, Wibram, Wicek, Wicher, Wicherek, Wiertel, Wig, Wigor, Wiking, Wikler, Wiktor, Wilko, Wimpel, Wincent, Winner, Winodan, Wint, Winyl, Wiolin, Wip, Wir, Wirek, Wireo, Wirus, Wiruś, Wist, Wisus, Witek, Wiły, Więcel, Wkręt, Wodan, Wolf, Wolt, Wolter, Wolumen, Worek, Wotan, Wołek, Wołos, Wódz, Wtór, Wulkan, Wumbi, Wybryk, Wycior, Wycug, Wymóg, Wypór, Wyrak, Wytwór, Wytyk, Wyz Wadera, Wadi, Waga, Walencja, Walentynka, Walia, Waluta, Wamba, Wandzia, Wanta, Warka, Warna, Warta, Waza, Wda, Weba, Weda, Wedy, Wega, Wela, Wena, Wendy, Wenecja, Wenta, Wenus, Wera, Werbena, Werwa, Westa, Wety, Węda, Whisky, Wiara, Wideta, Wieja, Wiga, Wigna, Wika, Wilda, Wilga, Wilma, Winduga, Wineta, Wini, Winona, Wiola, Wipera, Wisła, Witka, Wiwa, Wiza, Wiła, Wjuna, Wola, Wolfia, Wolina, Wolta, Wołga, Wrotka, Wyka
X Xenor Xena
Y Yago, Yamal, Yasumi, Yeri, Yeti, Yoda, Yogi, Yoker, Yoki, Yoko, Yori, York, Yoshi, Yuki Yaris, Yariska, Yeja, Yorka, Yuki, Yume, Yumi
Z Zacier, Zack, Zadzior, Zafir, Zair, Zakat, Zaki, Zakos, Zakwas, Zambo, Zamęt, Zanny, Zapał, Zaraz, Zat, Zator, Zawias, Zawrat, Zax, Ząbek, Zbieg, Zbir, Zbytek, Zbytnik, Zbój, Zbójnik, Zdzichu, Zefir, Zefis, Zeke, Zelant, Zen, Zenit, Zepp, Zero, Zesta, Zetor, Zeus, Zew, Zębol, Zgredek, Zibi, Zibo, Zico, Zielnik, Ziomal, Ziomek, Ziutek, Ziółko, Zło, Znajda, Znajdek, Znal, Znos, Zoltar, Zomer, Zonik, Zoran, Zorba, Zorek, Zorro, Zryw, Zulus, Zumi, Zuszek, Zwiad, Zwis, Zyga, Zygmunt, Zyguś, Zygzak, Zysk, Zyzio Zadora, Zadra, Zafira, Zaleta, Zama, Zambia, Zampa, Zana, Zanni, Zanza, Zapata, Zara, Zara, Zaraza, Zare, Zarea, Zasadzka, Zaza, Zdrada, Zdrapka, Zebra, Zefa, Zeila, Zeina, Zelda, Zelta, Zena, Zerwa, Zeta, Zęza, Zifka, Zina, Zira, Zita, Ziuta, Zizi, Zjawa, Zmora, Zmyłka, Znajda, Zocha, Zoi, Zoja, Zojka, Zoli, Zona, Zora, Zorba, Zorka, Zorza, Zosia, Zozol, Zołi, Zołza, Zuela, Zula, Zulejka, Zuma, Zuni, Zuza, Zuzia, Zuzu, Zwada, Zwinka, Zyta
Ż Żabot, Żagwin, Żak, Żako, Żakuś, Żandarm, Żar, Żart, Żarłok, Żbik, Żebro, Żel, Żelek, Żero, Żeton, Żongler, Żołd, Żółtek, Żuczek, Żuk, Żulik, Żupan, Żurek, Żury, Żużel, Żwirek, Żwiro, Żwiron, Żyrny, Żyro, Żywioł, Żywot Żaba, Żabka, Żaka, Żaksa, Żanda, Żaniza, Żara, Żaria, Żarka, Żarówka, Żasti, Żawa, Żawra, Żela, Żelka, Żyłka, Żina, Żmija, Żona, Żora, Żołna, Żyleta, Żylis, Żyrafa, Żyta, Żywia

One comment

 • 토토사이트추천

  11 sierpnia 2023

  Thank you for some other wonderful post. The place else could anybody
  get that type of info in such a perfect approach of
  writing? I have a presentation subsequent week, and I am at the look for such information.

Zostaw komentarz