Współpraca

Piesełek.pl to blog skierowany do miłośników psów, zarówno tych, którzy posiadają w swojej rodzinie psa, jak również tych którzy się przymierzają do powiększenia rodziny o cztery łapy. Nasze motto to: „WSZYSTKO O PSACH DLA PSIARZY”. Chcemy towarzyszyć opiekunom psów od pierwszego impulsu i podjęcia decyzji o powiększeniu rodziny, przez wszystkie wesołe i trudne momenty w wychowaniu psa. Poznając psie zachowania, łatwiej jest zrozumieć psy i życie z nimi staje się dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.

Portal o psach tworzą doświadczeni psiarze, którzy chętnie opowiadają o własnych przeżyciach, spostrzeżeniach i błędach, których można było uniknąć. Podobno człowiek uczy się na własnych błędach, ale lepiej jest wyciągać naukę z cudzych doświadczeń i nie popełniać błędów wychowując psa.  Ten kto stoi w miejscu, zaczyna się cofać, dlatego my nieustannie poszerzamy swoją wiedzę!

Co u nas znajdziesz?

Poczynając od typowo poradnikowych artykułów, nasza psio-ludzka ekipa chętnie testuje produkty dla psów i psiarzy, recenzuje książki o psiej tematyce, odwiedza psiolubne miejsca i uczestniczy w psich wydarzeniach.

 

Jeśli uważasz, że masz coś o czym warto napisać, co zasługuje na uwagę psiarzy – DAJ ZNAĆ!

Każdy jest u nas traktowany indywidualnie i wycen też dokonujemy w sposób indywidualny.

 

Zainteresowany współpracą…

Napisz do nas na adres: kontakt@pieselek.pl lub uzupełnij formularz kontaktowy https://pieselek.pl/kontakt/

 

Z pozdrowieniami

Redakcja Piesełek.pl