• Strona główna
  • Bufet dla psa Nobledog, bo sposób podania jedzenia ma znaczenie!

Bufet dla psa Nobledog, bo sposób podania jedzenia ma znaczenie!

Bufet dla psa nobledog - recenzja

Każdy opiekun psa doskonale wie, że jedzenie odgrywa w ich życiu bardzo ważne miejsce. Mowa w tym przypadku nie tylko o odpowiednim skomponowaniu diety psa, ale również o sposobie serwowania posiłków. Dlatego też, w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla naszych ukochanych pupili, nieustannie testujemy różnorodne produkty i akcesoria, które mogą sprawić, że codzienne posiłki będą nie tylko smaczne, ale także komfortowe dla naszych futrzanych przyjaciół.

Jak serwować psu posiłki?

W codziennym życiu naszych czworonożnych towarzyszy jedzenie odgrywa znaczącą rolę. To nie tylko sposób zaspokajania ich głodu, ale także ważna część ich rutyny i sposobu, w jaki budujemy z nimi więź. Warto więc zadbać nie tylko o jakość karmy, ale także o sposób jej podawania. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań. Opiekunowie psów mogą wybierać w kolorach, materiałach wykonania, czy wielkościach. Niektórzy preferują porcelanowe, plastikowe, a inni metalowe miski dla psa. Jednak czy sama miska wystarczy? Warto jeszcze zadbać o komfort jedzenia psa. Jeśli miska psa będzie wędrowała z nim po całej kuchni, to nie będzie to ani komfortowe dla psa, ani dla reszty domowników. Dlatego warto rozważyć zakup misek na specjalnym stojaku.

Bufet dla psa firmy Nobledog

Nie wszyscy pewnie wiedzą, że Nobledog w języku angielskim oznacza „szlachetny pies”. Sprawdźmy więc, czy bufet dla psa spełnia swoje obietnice i rzeczywiście staje się szlachetny w oczach psów i ich opiekunów. Wspomniany bufet to nie tylko elegancki dodatek do wnętrza naszego domu, ale przede wszystkim funkcjonalne rozwiązanie, które może korzystnie wpłynąć na zdrowie i komfort naszych pupili. Zaprojektowany z myślą o psach, drewniany stojak na miski oferuje wygodne i ergonomiczne miejsce do jedzenia, dzięki delikatnemu podwyższeniu oraz metalowym miskom. To rozwiązanie nie tylko wspiera prawidłową postawę podczas posiłków, ale także może pomóc w zapobieganiu różnym problemom zdrowotnym związanym z nieprawidłową pozycją podczas jedzenia. Ważne jest odpowiednie dobranie bufetu do wielkości naszego czworonoga, w ofercie sklepu nobledog bufety dla psów dostępne są w trzech rozmiarach: S, M i L.

Zalety bufetu dla psa z Nobledog

  • stojak wykonany jest z naturalnego sosnowego drewna, dostępnego w dwóch kolorach; po otwarciu paczki czuć przyjemny zapach drewna, który po kilku godzinach się ulatania;
  • drewno zabezpieczone jest olejem lnianym, który jest w pełni bezpieczny dla psów;
  • olej dodatkowo zabezpiecza drewno przed wilgocią; resztki jedzenia czy wody, nie wpłyną na wygląd stojaka; wszelkie zabrudzenia można łatwo usunąć wilgotną szmatką; nie ma śladu nawet po resztkach mokrej karmy, u nas co prawda szmatka nie potrzebna, bo Luna zawsze sama czyści językiem cały bufet;
  • elementy drewniane są bardzo dokładnie oszlifowane, nie ma żadnych ostrych krawędzi, ani też wystających pojedynczych drzazg; cała powierzchnia jest idealnie gładka;
  • stojak jest stabilny, a miski dobrze osadzone w otworach; nic się nie przesuwa i nie hałasuje;
  • wygodna opcja dla psa i przyjemna dla oka opiekuna.

Bufet dla psa Nobledog jest zarówno praktyczny, jak i ładny. Tak, te dwie cechy można połączyć. Opiekun dba, aby psu było wygodnie, ale w tym przypadku może też zadbać, aby miski wpasowały się w wystrój wnętrza i stanowiły jego dodatkową ozdobę.

Miski dla psa na drewnianym stojaku

Czy warto kupić bufet dla psa z firmy Nobledog? Co na to Luna?

Najlepszą rekomendacją zawsze jest szybka akceptacja psa i wesoło merdający ogon. W naszym przypadku tak właśnie było. Nie musieliśmy przekonywać, czy specjalnie przyzwyczajać Luny do tych misek. Wystarczyło postawić je w stałym miejscu i podać posiłek. Można powiedzieć, że to była miłość od pierwszego zjedzenia. Zauważyliśmy również, że wysokość bufetu w rozmiarze L (13,5 cm) sprawia, że podczas picia wody Luna mniej rozlewa i nie ciągnie się za nią struga wody przez całą kuchnię. Dla nas to bardzo ważna, dodatkowa zaleta.

Podczas wyboru psich akcesoriów, które mają posłużyć dłużej, ważne jest, aby wygląd i użyteczność szły w parze. Tutaj jest jeszcze dodatkowy bonus, wytrzymałość i fakt, że jest to polski produkt!

Bufet dla psa Nobledog to niezwykłe połączenie funkcjonalności, elegancji i dbałości o zdrowie oraz wygodę naszych psich towarzyszy. Jeśli chcecie sprawić sobie i psu praktyczny i ładny prezent to ten stojak z miskami jest idealnym wyborem.

Zostaw komentarz